04-8553392

– מוסך נעמה

שירותים


מכונאות

במחלקת המכונאות מתבצעים כל סוגי הטיפולים לרכב, כולל טיפול תקופתי, הכנה לטסט, בדיקות חורף והעברת טסט. הטיפולים מבוצעים תוך שימוש בחלפים מקוריים, באמצעות המכשור המתקדם ביותר בתחום ובהתאם לדרישות היצרן ולתקנים של חברת דלק מוטורס יבואנית מאזדה ופורד. בתום כל טיפול נבדק הרכב על ידי בוחן רכב, על מנת לוודא כי הוא תקין במאת האחוזים ואין בו כל ליקויים נוספים. הצוות המאייש מחלקה זו- עובר הכשרות וקורסי רענון תקופתיים בחברת דלק מוטורס.

לתיאום או איסוף רכב >פחחות וצבע בהסדר עם חברות הביטוח

כשמדובר ברכב שלך, הרמה הוויזואלית והפחחות של הרכב לא פחות חשובה מהמצב המכני.פחחות תקינה משפיעה באופן ישיר על יציבות הרכב שלך על הכביש.

הרכב שלך צריך לא רק לנסוע טוב, אלא גם להראות טוב. מומחי הפחחות והצבע שלנו הם אומנים לכל דבר ועניין, וישמחו לעצב את הרכב שלך באופן המקצועי,הבטיחותי והטוב ביותר.

אפילו אתם לא תכירו את האוטו!

מחלקת הפחחות והצבע שלנו מציעה לך מגוון של שירותים אטרקטיביים בטכנולוגיה החדישה והמתקדמת ביותר. אצלנו במרכז שירות נעמה –תיכנסו עם רכבכם לתיקון, ותצאו עם אוטו רענן, מבריק ונוצץ.

 

במוסך שלנו תוכלו למצוא את כל פתרונות הפחחות והצבע, והכול תחת קורת גג אחת, עם ליווי אישי ושקיפות מלאה. בין היתר, אנו מציעים:

  • תיקוני פחחות וצבע לכל סוגי הרכב
  • טכנולוגיה מתקדמת
  • צוות מקצועי מהשורה הראשונה בתחום
  • מוסך הסדר עם חברות הביטוח
  • הנחה בהשתתפות עצמית (לפי הסדר חברות הביטוח)
  • מפתח תמורת מפתח-רכב חלופי לאורך כל תקופת התיקון
  • טיפול בכל סוגי התביעות כולל פוליסה וצד ג'
  • ליווי אישי של הלקוח מרגע התאונה ועד תיקון הרכב
  • החזרת הרכב שטוף ונקי

 

אז למה אתם מחכים? לשירותי פחחות וצבע בסטנדרט שלא הכרתם צלצלו עכשיו >>>

לתיאום או איסוף רכב >

711A2861-1 (Large)
pachachut (Large)

 


חשמל ודיאגנוסטיקה

מלבד ההתמחות שלנו בטיפולים מכאניים וחיצוניים, הצוות שלנו מיומן גם בטיפול בתקלות חשמל ודיאגנוזה של מערכות. המערכת החשמלית היא "המוח" שמתפעל את הרכב כולו, לכן, כשנוגעים בליבת הרכב, יש להפקיד זאת בידיים הנכונות. אנו במרכז שירות נעמה מתמחים במתן אבחון ופתרונות מגוונים לכל בעיות החשמל ברכב, בעזרת הניסיון העשיר של הצוות והציוד המתקדם.

לתיאום או איסוף רכב >

711A3123 (Large)
711A3050 (Large)

 


מיזוג אוויר לרכב

מערכת מיזוג האוויר ברכב היא אחת מהמערכות החשובות ביותר. גם היא, כמו שאר המערכות, חשופה לבלאי ולשחיקה, לכן יש לטפל בה כמו בכל רכיב אחר. אנו במרכז שירות נעמה מתמחים במערכות מיזוג לרכב, בתיקונים מורכבים ופשוטים כאחד ובבקרה שוטפת -הכול תוך מתן שירות מקצועי ואמין.

לתיאום או איסוף רכב >


 


רישוי שנתי והעברת טסט

אתם לא צריכים לסבול יותרמסחבת מיותרת והמתנה לא נעימה! אנו נבדוק את רכבכם לפני הטסט ונדאג לקחת את הרכב להעברת הטסט השנתי.מוסך נעמה מתחייב להעניק לכם חוויית שירות אופטימלית, כולל ליווי צמוד, יחס אישי, שקיפות מלאה ובמקרה הצורך גם שירותי שינוע של הרכב למכון הרישוי וממנו אל ביתכם.

לתיאום או איסוף רכב >