04-8553392

– מוסך נעמה

פחחות פורד

21.05.2015 | admin

מרביתם של הרכבים הן החדשים והן הישנים יותר יסבול בשלב מאוחר יותר מנזקים הנגרמים לפח הרכב אשר מצריכים טיפול על ידי פחחי רכב.
המקרים בהם אנו נאלץ לקבלת שירותי פחחות רכב פורד הם רבים ושונים וכן גם אופי הנזק שונה ממקרה למקרה.
מקרה אחד נובע כתוצאה מאי זהירותו של הנהג או הנהגת הן בזמן הנהיגה בכביש והן בזמן חניית הרכב, אולם מצב שני ישנם את המקרים הנגרמים שלא באשמת הנוהג ברכב אלא מנהג אחר שלא נקט משנה זהירות, אשר במקרה כזה יש בידך האפשרות לקבל את פרטי הנהג הפוגע ובכך לאפשר לו לשלם את מלוא הנזר בן אם באמצעות חברת הביטוח ובן אם באופן פרטי (במקרה בו הפוגע הוא ללא ביטוח רכב).

 

מקרה נוסף המאלץ אותנו לפנות לקבלת שירותי פחחות ורכב פורד, הנו מקרה אשר מקורו בדרך הטבע.
והכוונה היא למקרים בהם צבע הרכב מאבד מצבעו המקורי (דוהה) תוצאה מהשמש החמה וכן במקרים בהם נוצרת חלודה על פח הרכב אשר אי מתן טיפול בזמן עלול להוביל להתפשטות החלודה אף למקומות אחרים ברכב.

 

מה הם השיקולים בבחירת מוסך פחחות פורד ?

 

1. פנייה למוסך מורשה – בעלי רכבים אשר מעוניינים בטיפולי פחחות פורד, ממומלץ ואף רצוי שיפנו למוסך מורשה פורד,  בעלי הידע והניסיון רב השנים בדגמי הרכבים השונים ואשר מכירים את הרכב על כל חלקיו השונים.
כמו כן, השירות במוסך מורשה מאזדה הנו המקצועי ביותר, הנמצא תחת פיקוח מתמיד וקפדני הן על העובדים, על אופן העבודה והן על התמחור הנקוב במקום עבור השירות והמוצרים.
2. שירות מקצועי – במידה והחלטתם לבחור במוסך פרטי ולא מורשה, חשוב לאמוד על רמת המקצועיות של עובדי המקום ולפקח מקרוב על עבודות גמר שבוצעו במסגרת המוסך ועל ידי כך לקבל אינדיקציה ממשית על טיב המוסך ועל השירות המוצע בו.
3 שימוש בצבע ובחלקים מקוריים – אחד הקריטריונים החשובים בבחירת מוסך פחחות פורד, הוא בשימוש המוסך בצבע המקורי לרכב ובחלקים המקוריים בכל תהליך פחחות רכב פורד, דבר אשר יקנה לרכב מראה אחיד ונקי וללא כל שימת לב שהרכב עבר פגיעה כלשהי.
4. ציוד מתקדם – על מנת להגיע לתוצאות מדויקות ואיכותיות, על המוסך להחזיק ברשותו בציוד המתקדם והחדיש לצורך ביצוע פחחות רכב פורד באופן היעיל והאיכותי
5. מחירים הוגנים – ישנם בעלי מוסכים בחיפה אשר ינצלו את המצב לרעה ויציעו לכם את שירותם במחיר לא שפוי והוגן, על כן, יש לבחור במוסך פחחות פורד המציע מחיר הוגן עבור טיפול פחחות פורד.

 

מחפשים מוסך פחחות פורד ? מוסך נעמה הוא המקום המימן והמקצועי לטיפולי פחחות רכב פורד, באחריות !!