04-8553392

– מוסך נעמה

מכונאות פורד

21.05.2015 | admin

מאילו שירותים ניתן ליהנות במחלקת מכונאות פורד במוסך נעמה ?

 

מוסך בחיפה מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון מחלקות אשר פועלות מתוך מקצועיות ומומחיות רבה וזאת על מנת להבטיח לכם שהרכב שלכם קיבל את כל היחס ואת הטיפול לו הוא ראוי בכדי להבטיח לכם נסיעה מהנה ובטוחה.
מבין כלל המחלקות השונות הקיימות במקום ניתן ליהנות אף ממחלקת מכונאות פורד המספקת את שירותיה המקצועיים לרכבי פורד ומאזדה, אשר במחלקה זו בדומה לשאר המחלקות נמצא צוות מכונאים מוסמך ומיומן המספק את שירותיו באופן המקצועי והאמין ללא פשרות.
השירותים הניתנים במחלקת מכונאות פורד הנם רבים ומגוונים אשר כלל השירותים הניתנים במוסך מורשה מאזדה נעשים בצורה אחראית ומקצועית וכל פעולה הנעשית במחלקה ומבוקרת ומפוקחת ע"י מנהל עבודה מוסמך.

 

השירותים הניתנים במחלקת מכונאות פורד כוללים בין היתר: טיפולים תקופתיים לרכב אשר מבוצעים בהתאמה מלאה להוראות יצרן הרכב ללא כל סטייה או חריגה מהמבוקש.
בנוסף, מחלקת מכונאות פורד מאפשרת לכם להכין את רכביכם למבחן הרישוי השנתי (טסט),הכנתו של הרכב לנהיגת חורף, הכוללת בדיקה מקיפה של כלל המערכות ברכב הדורשים תקינות מרבית בנהיגה בימי החורף, כמו כן במקום אפשר ליהנות מטיפול מסור ומקצועי למנוע הרכב ועוד מגוון רחב של שירותים מקצועיים ומובילים ובאחריות מלאה.

 

יתרה מזאת, מחלקת מכונאות פורד, במוסך מורשה פורד מצוידת במיטב המכשור הטכנולוגי המוביל והמתקדם המאפשרת לצוות העובדים במחלקה להגיע לתוצאה מקסימלית ואיכותית בזמן קצר יותר.

כולנו בוחרים מוסך נעמה, כי המומחיות זה אנחנו !!