04-8553392

– מוסך נעמה

טיפול לרכב פורד

20.05.2015 | admin

טיפול לרכב פורד, לשם מה ?

 

כידוע, החזקת רכב אינה משימה של מה בכך, אשר מעבר לרכישת רכב בה אנו משקיעים את מרבית הוננו בכדי ליהנות מיתרונותיו הרבים של הרכב אנו נאלצים אף לתחזק אותו ולספק לו את הטיפולים הנכונים והמתאימים לו על מנת ליהנות מנסיעה אפקטיבית ובטוחה ביותר.

הרכבים, הן הישנים והן החדשים יותר ידועים בחלקיהם הרבים והשונים אשר במרוצת הזמן והשימוש התדיר בהם גורמים לחלקים רבים להתיישן ולהתבלות ובכך נפגמת יעילותם והאפקטיביות שלהם יורדת.
על כן, על מנת לאפשר לנו ליהנות מנסיעה בטוחה ואיכותית עלינו לערוך טיפול לרכב פורד באופן תקופתי, אשר אופן הטיפול והתדירות הנקבעת שונה מרכב אחד למשנהו והיא נקבעת ומבוצעת בהתאם להנחיות יבואנית ויצרנית הרכב, אשר במסגרת טיפול לרכב פורד מוחלפים החלקים השונים בו ומבוצעת בדיקה כוללת של המערכות השונות ברכב.
החלקים המוחלפים ברכב במסגרת טיפול לרכב פורד הינם לרב החלפת השמנים השונים ברכב, שמן מנוע ושמן גיר, החלפתן של רצועות ומותחנים ברכב במידה ונדרשת החלפתם, החלפתם של המסננים והפילטרים ברכב (פילטר אויר, פילטר שמן) ועוד.

אנשים רבים בוחרים לדחות את טיפול לרכב פורד ואף לא לבצעו כלל, דבר אשר יוביל בסופו של דבר לפגיעה ולנזק חמור אף יותר בחלקים החשובים של הרכב(פגיעה במנוע הרכב, בגיר ועוד), אשר כתוצאה מכך אנו נאלצים להחליפם, דבר אשר מסתכם לרב במאות ואף באלפי שקלים.
מעבר לסכום הגדול אותו אנו נדרשים לשלם בעבור החלפת החלקים הללו, אנו אף נאלץ להשאיר את הרכב במוסכים בחיפה למספר ימים, אשר בעקבות כך אנו נותרים ללא רכב, הכלי החשוב והכרחי לנו.

 

היכן ניתן לבצע טיפול לרכב פורד ?

 

את טיפול לרכב פורד ניתן לבצע בכל מוסך פרטי, אולם ההמלצה הכדאית היא לבצע את הטיפול במוסך מורשה פורד, שכן, הצוות העובד במסגרת המוסך מכיר את כל דגמי הרכבים על כל חלקיו השונים.
בנוסף לכך, זוכים העובדים במקום לימי עיון, השלמות והדרכות במרכזי השירות על מנת להעשיר את הידע שלהם וליהנות מחידושים בתחום הרכב וכל זאת בכדי לספק לכם את השירות הנכון, האיכותי והמהיר.

 

טיפול לרכב פורד עושים אצל המומחים, כי במוסך נעמה אתם נמצאים בידיים טובות !!
אולי יעניין אתכם גם: מוסך מורשה מאזדה ?