04-8553392

– מוסך נעמה

טיפול לרכב מאזדה

20.05.2015 | admin

החשיבות הרבה שיש לטיפול לרכב מאזדה :

 

השימוש ברכב בתדירות גבוהה בן אם מדובר ברכב חדיש ובן אם מדובר ברכב בעל שנת יצור נמוכה, גורם לחלקים שבו להתבלות ולהישחק ולהיות פחות פונקציונאליים, דבר שיוביל לירידה ניכרת באפקטיביות של האוטו ואף מהווה סכנה לנוסעים ולביטחונם, על כן, על מנת לאפשר לרכב לנסוע באופן יעיל ובטוח לטווח הארוך אנו נדרשים לבצע טיפולים לרכב אשר מבוצעים באופן תקופתי ובהתאם להוראות היצרן.
בעלי רכבים אשר אינם מבצעים את הטיפולים בזמן הנדרש ובאופן המקובל עלולים לגרום לנזקים משמעותיים יותר לרכב ולחלקים בו, אשר תקלה בהם תוביל להחלפתם דבר שיבוא לידי ביטוי במחירים גבוהים.

 

מה כולל טיפול לרכב מאזדה ?

 

כמו שהובהר, הטיפולים לרכב מבוצעים כל רכב ולגופו ובהתאם להנחיות היצרן.
בטיפול לרכב מאזדה נכלל: החלפת שמנים, פלגים ופילטרים, רצועות וכו' וכמו כן מבוצעת בדיקה של מערכות נוספות ברכב כגון: מערכת בלמים, חשמל, מערכת מיזוג ועוד.

 

מעוניינים לבצע טיפול לרכב מאזדה ?

 

טרם הפנייה למוסך אשר יבצע עבורכם את טיפול לרכב מאזדה יש לאמוד על מספר פרמטרים מנחים אשר יובילו אתכם לבחירה הנכונה והמשתלמת עבורכם.

1. מקצועיות – בן אם בחרתם במוסך פרטי ובן אם בחרתם במוסך מורשה מאזדה חשוב לבחור במוסך מוביל ומקצועי בעל וותק וניסיון של שנים בתחום אשר יספק לכם טיפול מקצועי ואיכותי.
2. שירות אמין – מעבר למקצועיות שהמוסכניק מפגין, יש חשיבות רבה אף לשירות הניתן מצדו, שכן עליו לספק לכם שירות אישי ויחס חם ואמין לכל אורך הטיפול.
3. חלקים מקוריים – אחד הדברים שיאפשרו טיפול לרכב מאזדה, מוצלח ויעיל הוא שימוש בחלקי חילוף מקוריים.
על כן, טרם תחילת הטיפול יש לברר עם בעל מוסך בחיפה, אם הוא עושה שימוש בחלקים מקוריים ואם לא תצאו מהמקום ותחפשו מוסך אחר.
4. ציוד מתקדם – מוסך המחזיק ברשותו ציוד מתקדם מאפשר לכם ליהנות מטיפול לרכב ברמה האיכותית והגבוהה ביותר.
5. מתן אחריות – טרם תחילת הטיפול לרכב יש לבדוק עם המוסך מתן אחריות (רצוי בכתב) הן על המוצרים והן על השירות שיידרש במידת הצורך.
6 מחירים – רצוי לקבל הצעות מחיר ממספר מוסכים בחיפה עבור טיפול לרכב ולבחור במוסך המציע את הטיפול המקצועי לרכב במחיר הוגן.
חשוב לציין, שהמחירים במוסך מורשה פורד ומאזדה הם מחירים בפיקוחו של משרד התחבורה ואינם ניתנים לשינוי.

 

מוסך נעמה – כי טיפול לרכב מאזדה מבצעים אצל המומחים !!.