04-8553392

– מוסך נעמה

אודותינו

 

711A3319 (Large)

מוסך נעמה מעניק שירות לכל סוגי הרכב ולכל סוגי הלקוחות: לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים ומוסדות שונים.אצלנו תמצאו את כל מה שהרכב שלכם צריך -טיפולים תקופתיים, פחחות וצבע מתקדמים, העברת טסט, דיאגנוזה,מיזוג אוויר ועוד.

היסטוריה של שירות במקום הראשון

נעמה הנמנה על אחד מראשוני המוסכים בארץ, נוסד בשנת 1940,עוד לפני קום המדינה, ונחשב כבר אז ועד היום לאחד ממרכזי השירות המבוססים ביותר בשוק. מוסך נעמה הוא עסק משפחתי שעובר כבר שנים מדור לדור, ואותו מתפעלים ארבעה אחים שותפים,אשר רואים בחברה כבבת עיניהם, דואגים לשדרג את המרכז כל העת במכשור המתקדם ביותר, ושומרים על קשר רציף וחם עם הלקוחות הקבועים.

הלקוחות של נעמה הם חלק מנוף העבודה וההיסטוריה המשותפת– בייחוד הלקוחות שהגיעו בעקבות האבא והסבא שקיבלו שירות מצוין לפניהם.בנוסף, מתפעלים את המרכז מעל חמישים עובדים מסורים של עשרות שנים, הנחשבים גם הם כבר חלק מהמשפחה. כל העובדים הם בעלי מקצוע מיומנים אשר עוברים השתלמויות והכשרות שוטפות מטעם דלק מוטורס, על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

הראשון בצפון – בכל מובן

מוסך נעמה הוא הראשון בצפון הן באמינות, הן במקצוענות והן בשרות, ולכן אצלנו השירות הוא לא רק מוטו – אלא מציאות בשטח. אז למה כדאי לכם לבחור בנו?

  • צוות מיומן: העובדים שלנו הם בעלי ניסיון עשיר ועוברים הכשרות שוטפות על מנת לתת לכם את השירות הטוב ביותר
  • בקרת איכות: מרכז השרות עובר בדיקות איכות מקיפות על ידי דלק מוטורס באופן קבוע
  • הקפדה על תקנים: אנו עובדים לפי תקן איזו, לפי דרישות מכון התקנים הישראלי ולפי התקן הישראלי הבינלאומי ת"י 9001 ISO

בהסדר עם  חברות הביטוח: אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מכוסים

מחלקת תביעות לטיפול בצדי ג.

  • ציוד מתקדם: אנחנו מקפידים לעבוד עם הציוד החדיש והמודרני ביותר. בין היתר, מחזיק המוסך שני תנורים וארבעה מתקני מתיחה